Pozastavení do 26.4

Duben 2010
Kristen Stewart to Make Bollywood Debut With 'Paani'

29. dubna 2010 v 20:09 | ♥Madde♥ |  Kristen -news
etb-iconcenter.blog.cz/hvezdyxnepadajxznebe.blog.cz
Ve filmu jehož příběh se bude podobat 'Romeu a Julii' bude americká herečka hrát milenku Indického herce Hrithika Roshana. Po drbech které se objevovali v Hollywooodu, bude Kristen chystat film v jiné zemi. "Twilight" kráska je jednou z možností si zahrát v Bolywoodském filmu s názvem "Paani", oznámila The Times of India

Stewart byla údajně nabídnuta roce bohaté dívky, od režiséra Shekhara Kapura, a ona tomu dala "překvapivě zelenou, za předpokladu, že všechny podmínky už jsou zplněny." Ve filmu, který bude v angličtině budeme mít možnost vidět i indického herce jménem Hrithik Roshan. 

Roshanova postava se údajně zamiluje do postavy Stewart a nakonec se stanou milenci. Zdroje od filmu tvrdí, že je to podobný druh příběhu jako 'Romeo a Julie'. 

Shakhar sám odmítl mluvit o filmu, dokud nebude všechno dokončeno, "Nemohu teď mluvit o obsazení, dokud vše nebude přesně na svém místě. Přiliž mnohokrát jsem byl obviněn za mluvení o projektech, které se nikdy nestali." Ale ujistil nás, že natáčení "Paani" bude zahájena v letošním roce. 

Kristen Stewart v součastné době čeká na vydání "The Twilight Sagy: Eclipse" ve které se opět objeví hvězda Robert Pattinson. Roli Belly Swanové si opět zopakuje v posledním dílu "The Twilight Sagy: Breaking Dawn".
kristenstewartfan.us

Bill Condon to Direct Twilight's 'Breaking Dawn'

29. dubna 2010 v 18:29 | ♥Madde♥ |  Breaking Dawn others
etb-iconcenter.blog.cz/hvezdyxnepadajxznebe.blog.cz
Režisér filmu Dreamgirls, Bill Condon se ujme kormidla na čtvrtý film této série, The Twilight Saga: Breaking Dawn

Oskarový režiésr řekl: Jsem velice potěšen, když jsem dostal tuto šanci, abych na plátno uvedl vyvrcholení této ságy. Jako fanoušek vím, že jen jedinečná kniha - a doufáme, že vytvoříme stejně jedinečný filmový zážitek." 

Vedoucí produkce ze Summitu - Erik Feig přidal své prohlášení, "Přinesení Breaking Dawn od Stephenie Meyerna obrazovku vyžaduje elegantní a inteligentní ruku a věříme, že Bill Condon je ten správný vedoucí, který předvede svou nesmírnou kreativitu a jemnou citlivost." 

Breaking Dawn se začne natáčet později už tohoto roku s Kristen Stewart, Taylorem Lautnerem a Robertem Pattinsonem.
kristenstewartfan.us
Prosím zapojte se ! 2 druhé narozeniny blogu aneb co by jsi tu změnil/a:)

26. dubna 2010 v 18:10 | ♥Madde♥ |  Moe keci xD statistiky apod..
ŽÁDNÉ REKLAMY PROSÍM !! JINAK SI MĚ NEPŘEJTE :/
Tak že druhá anketa tentokrát není až tak důležitá jako váš koment prosím napište mi do komentářů co by jsi tady změnil/a a nechal/a :) Prosím zapojte se všichni budu vám moc věčná ;)

Prosím zapojte se ! 2 druhé narozeniny blogu aneb co se ti tu nejvíc libí :)

26. dubna 2010 v 18:00 | ♥Madde♥ |  Moe keci xD statistiky apod..

ŽADNÉ REKLAMY PROSÍM !! JINAK SI MĚ NEPŘEJTE :/

Tak jak už jsem se zmínila ve svém předchozím článku blog slaví své 2 narozeniny a já chci zjisti co se vám tu nejvíc libí abych se pak podle toho mohla zařídit ;) Prosím vás všechny co si tenhle článek přečtou at zahlasují v anketě a napíšou komentář děkuji moc všem budu vám moc vděčná ;)

Navstevnost za 19.4. 2010 - 25.4. 2010

26. dubna 2010 v 16:50 | ♥Madde♥ |  Moe keci xD statistiky apod..
Pondeli: 54
Utery: 28
Streda: 41
Ctvrtek: 43
Patek: 52
Sobota: 113
Nedele: 80

Celkem: 411

Bomba děkuju moc ;) 

Happy B-day to my blog !! :)

26. dubna 2010 v 16:39 | ♥Madde♥ |  Moe keci xD statistiky apod..

DNESKA JE VELKÝ DEN PRO MŮJ BLOG OSLAVUJE TOTIŽ SVÉ 2 NAROZENINY


Jsem tak šťastná že už jsem tu s vámi už 2 roky :) První rok byl ani ne moc vyznaným protože jsem to s blogem moc neuměla tak že tu bylo málo článku a skoro žádná návštěvnost a asi  po půl roce jsem zjistila jak mít návštěvnost a jak líp umět zacházet s blogem . Za ten rok a půl mi na blog přišlo celkem  13 700 lidí :) Děkuji moc všem ! Vím že většina blogů už má i za svůj první rok přes 20 000 lidí ale mě na tom UŽ nezáleží dřív jsem na to hrozně dbala mít dokonalou návštěvnost ale poslední dobou na to kašlu můj blog přeci není jen o návštěvnosti ale i o zábavě a blogovích kámoších . Za tu dobu jsem toho poznala dost . Blog nezažil jen své nejlepší období (které je mimochodem teď) ale i to horší žádní lidé články prostě prázdno ale rychle jsem se z toho vzpamatovala  blog zase  šlape tak jak má :) Jsem tu moc ráda a děkuji za ty úžasné 2 roky teď na měsíc přesněji květen pozastavím skoro celí ten květen se jezdí formule1 a já své ostatní blogy  v tom období nechci zanedbávat ovšem ani tenhle ne ale posledních pár měsícu jsem se mu věnovala na plno a zanedbávala jsme toho hodně chci to teď napravit .. No to bude tak všechno díky za vše a doufejme že bude další rok tohoto blogu tak ůspěšný jako tento ;)
PS: Ted budou následovat dva články s anketama co by jste tady změnili a co se vám tu nejvíc libí prosím vás všechny zapojte se děkuji ;) ,
 Reklama pro kámošku : Jukejte sem a nezapomente napsat koment je to blogís mé supr kámošky twilight-and-otherss.blog.cz ;))

'Twilight' stars Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner coming to 'Oprah'

25. dubna 2010 v 19:30 | ♥Madde♥ |  Kristen -news
etb-iconcenter.blog.cz/hvezdyxnepadajxznebe.blog.cz
Oprah Winfrey v pátek odhalila, že hvězdy filmu The Twilight Saga: Eclipse budou příští měsíc v Chicagu vystupovat v její show. Oznámení přišlo na konci rozhovoru s 'Twilight' herečkou Fakotou Fanning pres Skype. 

"Dakoto, uvidíme Vás ve čtvrtek 13. května v Chicagu." řekla Winfrey. "Budeme tady taky mít všechny další hvězdy filmu 'Twilight'. Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner, ti všichni zde budou. Nalaďte si naši 'Twilight' show." 

'Eclipse', třetí dál Twilight Sagy bude v kinech od 30. června. Předchozí filmu 'The Twilight Saga: New Moon' si vydělal 140.700.000 dolarů během prvního víkendu v listopadu loňského roku
kristenstewartfan.usScary Movie: Děsnej biják (2,3,4)

25. dubna 2010 v 16:09 | ♥Madde♥ |  filmíky
Zabiják v masce pronásleduje Cindy i její přátelé. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru...Bratři Wayansovi nemají s nikým a s ničím slitování. Trojice povedených známých amerických komických bratrů, nevynáchá žádný "Hollywodský trháček" jen tak. Scary Movie je beze sporu velmi odvážná parodie filmů: Vřískot, Šestý smysl, Matrix,  a spoustu dalších scén z filmů bez ohledu na žánr
Můj názor na film/y ? Série Scary movie 1,2,3,4 mě hrozně bavila :D Nemám ráda horory ale tyhle parodie jsou fakt užasné nejlepší je asi 3 ale i ty ostatní jsou supr :) Být vámi s ena to podívam protože je to fakt dobrý ;)
fotky v c.č

Kristen Stewart 'Wanted‘ for Angelina Jolie Role

25. dubna 2010 v 14:50 | ♥Madde♥ |  Kristen -news
etb-iconcenter.blog.cz/hvezdyxnepadajxznebe.blog.cz
Kristen Stewart údajně mluvila v rozhovoru o spolupráci s hvězdou Jamesem McAvoyem v pokračování filmu Angelili Jolie 'Wanted'. 

Angelina údajně vycouvala z pokračování a Stewart řekla, že je první možnou volnou pro roli a dokonce se podle E! setkala s režisérem Timurem Bakmambetovem. 

Je to jasné, Kristen, která patří do série 'Twilight Sagy', by byla další možností Angelininy postavy (která v prvním filmu zemřela, ale z nějakého důvodu by měla být zvěd uvedena), nebo pro ní bude vytvořena nová role. 

Štáb musí ale nejprve zjistit časový rámec pro natáčení filmu, protože Kristen má v harmonogramu Breaking Dawn. Natáčení čtvrtého dílu Twilight plánuje na říjen, zatímco "Wanted 2" by se měl začít chystat v srpnu.
kristenstewartfan.us
Facebook


Přidej se do Fanclubu
mého blogu pls !!
přidávej odkazy ,články na zed a
fotek taky nikdy nebude dost :)