Pozastavení do 26.4

Březen 2010

Three New ‘Eclipse’ Stills!!!

31. března 2010 v 15:59 | ♥Madde♥ |  Eclipse -stills/photos
JůůůůůůůRobert Pattinson on Bel Ami: On the set

30. března 2010 v 16:59 | ♥Madde♥ |  Robert -others films

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Kopíruj jen se zdrojem !!


ONFIRMED: Kristen is joining the Marines in 'An American Girl'

29. března 2010 v 18:29 | ♥Madde♥ |  Kristen -news
etb-iconcenter.blog.cz/hvezdyxnepadajxznebe.blog.cz
Bylo tu už hodně drbů o tom, že by se Kristen Stewart měla objevit ve filmu s názvem 'An American Girl', kde kterém bude hrát mariňáka. Je to opravdu pravda nebo jen další fáma Stewart? Gossip Cop může nyní potvrdit, že je to pravda!

'An American Girl', který bude v režii Jamese Woodse, je to ženě, která po dokončení střední školy marní život pitím alkoholu v malém městečku v Indianě. Během jednoho večeru v Boozing má sex s jedním mužem z lomu. "Od někoho z městě obdrží nahrávku z mobilu," říká Wood, "a její pověst je v troskách, tak se v opilém rozmaru připojí k námořní pěchotě."
Stewartina postava se dostává nahoru, u námořnictva zažije hodně důležité životní lekce, a dokonce se vrátí i do svého rodného města, kde se objevuje její život. Woods, který pro tuto hlavní roli nechtěl nikoho jiného než Stewart, dodává: "Je to fenomenální příběh a jí přinese Oscara." Nejenže je Woods nadšen z obsazení Stewart do hlavní role, ale její mluvčí řekl Gossip Cop, "Je to projekt, který miluje."
kristenstewartfan.us

Navstevnost za 22.3. 2010 - 28.3. 2010

29. března 2010 v 17:00 | ♥Madde♥ |  Moe keci xD statistiky apod..
Pondeli: 35
Utery: 41
Streda: 35
Ctvrtek: 20
Patek: 13
Sobota: 0
Nedele: 68

Celkem: 212
Supr co :D ?! Na nic fakt že jo :( ale je pravda že sme toho moc nepřidávala .. tenhle týden to vynahradím ;)


Ashley Tisdale - The Last Song - LA Premiere (25.3.)

28. března 2010 v 17:40 | ♥Madde♥ |  Ashley T -Appereances
Má zase ty svoje krásné hnědé vlásky :))

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Kopíruj jen se zdrojem !!

Ashley Greene: Working the Day Away 26.3.2010

28. března 2010 v 13:19 | ♥Madde♥ |  Ashley G - paparazzi
Tady jí to slušíí :)


'Billy Burke': Kristen's a big talent

28. března 2010 v 10:09 | ♥Madde♥ |  Kristen -news
etb-iconcenter.blog.cz/hvezdyxnepadajxznebe.blog.cz
Americký herec, který s Kristen hraje postavu jejího otce Charlieho Swana ve Twilight a New Moon, počítá, že bude i nadále úspěšná. Billy Burke hodně pochválil svou kolegyni Kristen Stewart.

"Ona je veliký talent, je skvělá a krásná - skvěle se nám to daří, když spolu hrajeme tyto dva charaktery," řekl. "Není o čem moc mluvit, ale máme vzájemný respekt a uznání způsobu, jak odvádíme sovou práci, a oba se snažíme vytvořit ten nejlepší vztah, který v tomto příběhu může být."

Ptali se i na zvěsti o románku Kristen - která hraje Bellu Swan - a jejím kolegou Robertem Pattinsonem, Billy řekl: Já o tom nemám sakra ani ponětí, opravdu nemám a ani mě to nezajímá. Ať si každý dělá co chce, je to fajn. Ale semnou to nemá vůbec nic společného."
kristenstewartfan.usKristen Stewart Pick Favorite SXSW Artists

24. března 2010 v 20:00 | ♥Madde♥ |  Kristen -news
etb-iconcenter.blog.cz/hvezdyxnepadajxznebe.blog.cz
"Dakota Fanning a já jsem se šli podívat na Band of Horses a Broken Social Scene. Odešla jsem těsně před tím, než Broken Social Scene a o můj bože - byl to South By Southwest. Bylo to opravdu šílené tam být. Ulice jsou hodně zalidněno fajn lidmi. Bylo zajímavé že se hrálo hned tu první noc co jsme tu byli. A všichni na nás, 'oh, musíte se jít podívat na show'" a Band of Horses se právě teď stali jednou z mých nejoblíbenějších kapel. Byla jsem opravdu nadšená. Příště mám v plánu jít se podívat i na Johnnyho Flynna, protože je to můj kamarád. South by Southwest je opravdu super, protože z ničeho nemá se strach a to je fajn. Obvykle nejsou festivaly dělané tímto způsobem. Když se přibližujete k městu, tím víc tu hudbu slyšíte. A taky z mého pokoje, tam to taky šlo slyšet, a nepřestávalo to. "
kristenstewartfan.us

Můj příbeh nezkončí. Část 5 : Probuzení

24. března 2010 v 13:45 | ♥Madde♥ |  Můj příběh nezkončí
Probuzení ...
Probudila jsme se do krásného svěžího slunečního dne vypadalo to že dneska budu mít dobrý den tak třeba jo kdo ví . ,,Nessie, snídaně pojď dolů" Dneska je pátek ty předchozí 4 dny byly bezvýznamné, nic zvláštního se nedělo ani jsem neviděla Jackoba .Štve mě, to se nemůže ani ozvat ? Vlastně napsal mi jednu jedinou sms a to včera, že je v pořádku a, že si nemám dělat starosti a MOŽNÁ, že se ještě během dneška nebo zítra uvidíme . Pochybuji, protože budu u Alice a on to ví . Jdu se nasnídat a pak hurá do školy
Usínala jsme nudou při Biologii, měly jsme opáčko a všechno co žvástal náš učitel, už jsme dávno uměla, takže jsem tím pádem neměla co dělat . Starost mi dělala Vera, už jsme jí od Úterka neviděla, sice mi napsala sms, že je nemocná ale i tak mi dělala starost. Crr .Hurá konečně konec a teď vzhůru na oběd . Vanessa se ke mně přidala na chodbě a hned zpustila : ,,Ness, víš co už dáš Veře k narozeninám?. Já vím, sice je má až za měsíc ale mohly by jsme se spojit a koupit jí něco společně co ty na to ?" no co to bude ? ,,Jo jasně a co máš na mysli ?" ,, No já bych o něčem věděla ale to ti musím ukázat, protože to nejde slovy říct jak je to úžasný" myslím si že to je zase nějaká pitomost.
Po škole už na mě na parkovišti v autě čekala Alice . Jé, abych řekla pravdu docela se těším na náš další výlet asi 1000 v pořadí ale víc už neřeším a nasedám do auta. ,,Ahojky zlato tak jaká byla škola něco nového ?" ptá se mě příjemným toném Alic ,,No normálka jako vždycky, nic nového jen Vera už nebyla dlouho ve škole, je to divné nebere telefony a ani se neozve .. " Alic to moc nechápe ,,No to je zvláštní .. Možná můžu něco zjistit počkej minutku " Zavře oči a pekelně se soustředí na Veřinu budoucnost .. ,,Nic, prostě nic, je to ještě zvláštnější .. " jsem v šoku mám o svojí nejlepší kámošku strach co když se jí něco stalo ? ,,Ness neboj, určitě bude v pořádku existuje hodně důvodu, proč ji teď nemůžu vidět .. " uklidňuje mě Alice ale moc ji neposlouchám, spíš mi vrtá hlavou, co je s Verou .. ,,No, víš co ty ? Pojedeme se někam odreagovat ať si pořádně pročistíš hlavu .. A neboj, Vera je určitě v pořádku .. " ,,Hm " kývnu ale moc mě to netěší stále mě trápí Vera
Jely jsme někam sever-směr Kanada ale přišlo mi to divné a tak jsme se zeptala ,,Tak kam nás to vezeš?" šibalsky se usměje ,,Překvápko .. " ,,Neříkala jsi, že si uděláme dámskou jízdu ? " ,,Jo ale změna plánu a myslím si, že tě to potěší .. " nechápavě zakroutím hlavou a dál už to neřeším.
Konečně jsme zastavili . Poznávám to tu, tady bydlí Ross s Emettem !! No ne, to mě těší, protože už jsme je neviděla nejmíň 2 měsíce . Přeci jenom je na mně Ross dost vysazená ale když jsme s postupem věku rostla tak se už výdáme tak 2-3 do měsíce ale teď jsem ji už dlouho neviděla . ,,Alice, to je úžasný, jsme ráda, že jsem sem jely už se nemůžu dočkat, až Rose s Emettem uvidím .. " ,,To mě těší ale my vyzvedneme jen Rosse a pojedeme dál .. to je to překvápko tohle je jen zastávka .. " ,,Aha, ale vždyť jsi říkala, změna plánu ne ? " ,,Jo ale náš plán se opravdu změnil, teď k nám přibude Rosse a pojedeme někam, kde tě to snad potěší .. " Rosse už vychází z velkého bílého domu a já vyběhnu směr k ní . ,,Rosse, ani nevíš, jak tě ráda vidím " obejmu jí a jsem nadšená ,,Ach zlatíčko Ness, ani nevíš, jak jsi mi chyběla .. " S Rosali jsme si hrozně blízké jsme něco jako její dcera ale pro mě je to sice jedna z nejbližších osob na světe ovšem moje maminka je moje maminka na ní nikdo nemá ...
V autě je sranda, povídám si s Rosse a Alici a skvěle se bavíme, sice nevím, kam mě to vezou ale teď je mi to momentálně úplně jedno .Ale najednou auto zastaví a nejede . Vyděšeně se kouknu na Alici která bez jediného pohnutí drží volant a je jak socha . ,,Alice ! Alice jsi v pořádku ?! " Rosali už je u ní a třese sní. ,,Alic co se děje, řekni mi to ! " nereaguje ... až najednou .. ,,Něco, co se blíží ... něco, co ti bude chtít zničit život Renesmé .. " teď už opravdu nevím, s otevřenou pusou koukám na Alici a nechápu to .. ,,O čem to plácáš Alice ?! " zeptá se Rosse ,,Co se to stalo?. Co to se mnou bylo ?! Byla jsme jako v transu .. " Alice se jakoby probudila a vypadal zvláštně .. ,,Počkej, ty si nepamatuješ co si teď říkala ?" řekne překvapeně Rosse ,,Ne, nic jenom černočernou temnotu a něco .. něco co jako mluvilo skrz mě .. " ,,Víš co ?Pojedeme na zpět domů, musíš si odpočinout, necháme to na jindy .." Rosse převezme řízení a jedem zpátky.
Doma na nás už čekají všichni .. Máma s tátou , Carlisle s Esmé i Jasper a Emett . Jakmile auto zastaví, tak Jasper je u Alice a pomáhá ji vystoupit z auta . Pak vystupuje Ross a nakonec já . Pořád nejsem schopná slova, to co Alice řekla bylo hodně divný a nevím, co si o tom mám myslet . Ale v tu dobu už jsou všichni uvnitř, v obývacím pokoji a debatují o Aliciný vizi .. jenom já se nezapojuju a radši jsem utekla do svého pokoje . Nechci tu být chci někam vypadnout ale kam ? Půjdu se protít směr ... rezervace ..
.:Pokračovaní příště :.

New official poster of Eclipse Movie!

23. března 2010 v 17:40 | ♥Madde♥ |  Eclipse -stills/photos
Jůů konečně je tu new poster pro Eclipse :) Je krásnej podle mě i lepší než new moon :P Co na něj říkate vy :D ?

free image host
Kopíruj jen se zdrojem !!


Navstevnost za 15.3. 2010 - 21.3. 2010

22. března 2010 v 15:20 | ♥Madde♥ |  Moe keci xD statistiky apod..
Pondeli: 52
Utery: 31
Streda: 77
Ctvrtek: 63
Patek: 72
Sobota: 24
Nedele: 42

Celkem: 361
Dobrý no :D Děkuju :)

Kristen Stewart Runs Away to SXSW

21. března 2010 v 20:00 | ♥Madde♥ |  Kristen -Appereances
Wááu musím říct že tady to Kristen moc sluší :)

Facebook


Přidej se do Fanclubu
mého blogu pls !!
přidávej odkazy ,články na zed a
fotek taky nikdy nebude dost :)